3 1/8 'X230' 'Atkārtota termiskā papīra ruļļa pārpublicēšana Pos mašīna

3 1/8 'x230' 'atkārtotas drukas karstās papīra ruļļa pos mašīnas labā Kādas priekšrocības jums ir? 1. Mēs esam manufaktūras, tas nozīmē, ka mums ir iespēja veikt precīzu piegādes grafiku. 2.Mēs ir progresīvas un modernas ražošanas līnijas un atbalsta iekārtas. 3. Katram ...

Produkta detaļas

3 1/8 'x230' 'atkārtotas drukas karstuma papīra ruļļa pos mašīna


大型现金纸的规格.png

blob.png

blob.png


Kādas priekšrocības jums ir?

1. Mēs esam manufaktūras, tas nozīmē, ka mums ir iespēja veikt precīzu piegādes grafiku.

2.Mēs ir progresīvas un modernas ražošanas līnijas un atbalsta iekārtas.

3. Katram pasūtījumam pirms nolaišanās kabīnes pārbaude tiks veikta, QC departamentā, gludas kvalitāte tiks izvairīta no durvīm.

4.Mēs esam eksporta piegādes departaments un ekspeditors, tas nozīmē, ka mēs varam solīt ātrāku piegādi un padarījusi preces labi aizsargātas.

5.certificates, SGS pārbaudes ziņojumi un vairāk, un ISO9001, labi garantē ražošanas procesu labos pasūtījumos un augstas kvalitātes produktos.

6.Fast atbildi, mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumiem 8 darba stundu laikā.

7. detalizēti attēlus par katru procesu, lai klients varētu justies droši.


  • Pasūtījumu ceļvedis

Vispārējā pasūtījuma informācija:

Mums ir pieredze ASV tirgus, Eiropas tirgus un Āfrikas tirgus apkalpošanā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu ražošanas termiņš ir atkarīgs no konkrētiem izstrādājumiem un preču daudzumiem. Mūsu panākumi ir balstīti uz mūsu izpratni par reklāmas un tirdzniecības termiņu prasībām un raksturu. Tāpēc mēs vienmēr rūpējamies, lai visi pasūtījumi tiktu piegādāti savlaicīgi.
Lai iegūtu papildinformāciju par pasūtījuma veikšanu, skatiet zemāk.


1. Pieprasījuma-profesionālā kotācija.

2. Apstipriniet cenu, izpildes laiku, mākslas darbu, maksājuma termiņu utt.

3. Brīvības pārdošana nosūta Proforma rēķinu ar brīvības zīmogu.

4. Klients veic maksājumus par depozītu un nosūta mums bankas čeku.

5.Izākuma ražošanas posms - informējiet klientus, ka mums ir maksājums, un paraugi tiks izgatavoti pēc jūsu pieprasījuma, nosūtīsim jums fotogrāfijas vai paraugus, lai saņemtu jūsu apstiprinājumu. Pēc apstiprināšanas mēs informējam, ka mēs organizēsim ražošanu un informēsim par paredzēto laiku.

6. Vidējā ražošana - nosūtiet fotoattēlus, lai parādītu ražošanas līniju, kurā jūs varat redzēt savus produktus. Vēlreiz apstipriniet aplēsto piegādes laiku.

7. Beigas ražošana - masveida produkcijas fotogrāfijas un paraugi nosūtīs jums apstiprinājumu. Jūs varat arī noorganizēt trešās puses inspekciju.

8. Klienti veic samaksu par līdzsvaru un Brīvība Piegādājiet preces. Arī var pieņemt maksājuma termiņu - atlikums pret B / L kopiju vai L / C maksājuma termiņu. Informējiet izsekošanas numuru un pārbaudiet klientu statusu.

9. Pasūtījumu var teikt "pabeigt", kad saņemat preces un atbilstat tām.

10. Atsauksmes par brīvību par kvalitāti, pakalpojumu, tirgus atgriezenisko saiti un ieteikumiem. Un mēs varam darīt labāk.

(Sazinieties ar mani pēc pasūtījuma rokasgrāmatas lasīšanas)支付银行.png

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mani, bezmaksas paraugi tiks nosūtīti jūsu vērtējumam! Es ceru uz jūsu laipnu un ātru atbildi!

skype / WhatsAPP: + 86 15914143940

annie@szlxf.net


Izmeklēšana