2 1 / 4'x200 '' Atkārtota termiskās papīra ruļļa pārpublicēšana Pos mašīna

Priekšrocības Kādas priekšrocības jums ir? 1. Mēs esam manufaktūras, tas nozīmē, ka mums ir iespēja veikt precīzu piegādes grafiku. 2.Mēs ir progresīvas un modernas ražošanas līnijas un atbalsta iekārtas. 3. Par katru pasūtījumu, stict pārbaude tiks camed no QC departamenta pirms ...

Produkta detaļas

大型现金纸的规格.png

彩色现金纸.png


现金纸的包装.png


Priekšrocības

Kādas priekšrocības jums ir?

1. Mēs esam manufaktūras, tas nozīmē, ka mums ir iespēja veikt precīzu piegādes grafiku.

2.Mēs ir progresīvas un modernas ražošanas līnijas un atbalsta iekārtas.

3. Katram pasūtījumam pirms nolaišanās kabīnes pārbaude tiks veikta, QC departamentā, gludas kvalitāte tiks izvairīta no durvīm.

4.Mēs esam eksporta piegādes departaments un ekspeditors, tas nozīmē, ka mēs varam solīt ātrāku piegādi un padarījusi preces labi aizsargātas.

5.certificates, SGS pārbaudes ziņojumi un vairāk, un ISO9001, labi garantē ražošanas procesu labos pasūtījumos un augstas kvalitātes produktos.

6.Fast atbildi, mūsu komanda atbildēs uz jūsu pieprasījumiem 8 darba stundu laikā.

7. detalizēti attēlus par katru procesu, lai klients varētu justies droši.FAQ

FAQ .pngJa jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mani, bezmaksas paraugi tiks nosūtīti jūsu vērtējumam! Es ceru uz jūsu laipnu un ātru atbildi!

skype / WhatsAPP: + 86 15914143940

annie@szlxf.net

支付银行.png

Informācija par vispārējo pasūtījumu Mums ir pieredze ASV tirgus, Eiropas tirgus un Āfrikas tirgus apkalpošanā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu ražošanas laiks ir atkarīgs no konkrētām precēm un preču daudzumiem. Mūsu panākumi ir balstīti uz mūsu izpratni par reklāmas un mārketinga termiņi. Tāpēc mēs vienmēr rūpējamies, lai visi pasūtījumi tiktu piegādāti savlaicīgi.

Izmeklēšana